IIAC notikumi
Viesi no Dobeles

29. septembrī uzņēmām viesus no Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centra - logopēdus, psihologus, karjeras konsultantus un veselības veicināšanas speciālistus. Stāstījām savu pieredzi par darbu komandā. Interesējām kolēģus  paplašināt skatījumu par reflektēšanas lomu centra darbā.

  i4   i5   i6

 
Darba grupa par vienotas sistēmas izveidi bērnu agrīnajai diagnostikai Latvijā

24. septembrī piedalījāmies VISC Speciālās izglītības nodaļas rīkotajā darba grupā par vienotas sistēmas izveidi bērnu agrīnajai diagnostikai Latvijā.

Agrīnās  diagnostikas eksperte un Latvijas pārstāve  ES projektā “Agrīnā iejaukšanās” G.Demidova uzteica Jelgavas IIAC darbu kā labās prakses piemēru citiem centriem. 

  i1   i2   i3

 
Sadarbība ar psiholoģēm Zani Kronbergu un Margaritu Pajensoni.

08.09. ciemojāmies Latvijas Autisma centrā. Sarunas gaitā iepazināmies ar autisma diagnostikas instrumentiem un intervenci. Piedzīvojām ilustrētu dzīves pieredzi caur piktogrammām.

Paplašinājām mūsu pilsētai iespēju piedalīties tālākizglītojošās sarunās, apmācošās programmās.

  1   2   3

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 15.09.2015.
 
Tikšanās skolu direktoru vietniekiem

23. septembrī Jelgavas iekļaujošas izglītības centrā,  sarunu istabā notika tikšanās skolu direktoru vietniekiem par tēmām, kas ir aktuālas jebkurā skolā:

? kā tikt galā ar skolēnu, kuram ir mācīšanās grūtības;

? kā tikt galā ar skolēnu, kuram ir uzvedības grūtības;

? kā strādāt ar bērniem, kuri ir reemigrējuši vai imigrējuši.

? kā pedagogam neapjukt daudzveidības gūzmā un saglabāt veselīgu attieksmi.

Paldies visiem, kas bija klātesoši ar domu, ar ideju, ar smaidu, ar ieinteresētību par skolēnu, kas reizēm ir apmulsis un paša spēkiem nespēj tikt galā.

  dsc02497   dsc02503   dsc02504   dsc02505
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 26.09.2014.
 
Pieredzes apmaiņa Liepājā

12.augustā Jelgavas Iekļaujošas izglītības atbalsta centra speciālisti ciemojās Liepājas IIAC. Tikšanās laikā iepazināmies ar Liepājas 15. vidusskolu un Kristīgo pirmsskolas izglītības iestādi. Ieguvām informāciju par Iekļaujošas izglītības atbalsta centra un pedagoģiski medicīniskās komisijas darbību. Iepazināmies ar atbalsta dienesta speciālistu darbu Liepājas izglītības iestādēs.

  dsc_0148   dsc_0156